Співпраця з салонами краси та приватними масажистами

Співпраця з салонами краси та приватними масажистами

Від тепер наш магазин не тільки пропонує якісну натуральну продукцію, а й надає можливість кожному власнику салону краси, приватному масажисту чи косметологу заробити живі гроші.
Всі бажаючі мають можливість долучитись до програми «Ваша вигода» і отримувати весь товар по оптовим цінам, а продавати його по роздрібним, отримуючи свою вигоду. При цьому не потрібно виконувати якісь складні умови.
Все дуже просто!!!
1. Перша ваша покупка повинна скласти не менше 10 товарів на суму, не менше 1000грн по оптовим цінам.
2. Всі інші покупки можуть складати всього один товар, але вже по оптовій ціні.
3. Вам не потрібно вкладати багато грошей та закуповувати велику кількість товару. Ви купуєте продукцію тільки тоді коли вам її замовляють.
4. Не потрібно нікого підписувати і збирати бали. Ви просто отримуєте живі гроші під час реалізації продукції вашому замовнику.
5. Ви швидко реалізуєте нашу продукцію, оскільки вона якісна, повністю натуральна, та підходить великому сегменту населення різних вікових категорій.
6. Ми забезпечимо вас всією необхідною інформацією та фото продукції для розміщення на сайтах та дошках оголошень. А також надамо необхідні консультації по застосуванню продукції і забезпечимо безкоштовними консультаціями ваших покупців.
При домовленності про співпрацю ми відправимо вам електронний каталог. В цьому каталозі ви знайте весь асортимент нашого товару, короткий його опис та характеристики. В табличках з цінами вказано оптова ціна по якій ви отримуєте товар в рамках програми «Ваша вигода», рекомендована роздрібна ціна по якій можна реалізувати товар кінцевому споживачу, а також суму вашої вигоди на кожному товарі.
Рекомендована ціна не обмежена і до неї можна додавати більшу суму, щоб перекрити наприклад витрати на доставку товару.
Напишіть нам і отримайте безкоштовну консультацію по програмі «Ваша вигода».
Отримайте вашу вигоду вже сьогодні, не упустіть свою можливість.
Акції та безкоштовна доставка не розповсюджуються на дані умови співпраці.

Заповніть форму нижче та отримайте більш детальну інформацію щодо співпраці.

Безкоштовна доставка при замовленні від 500 грн.