Цікаве

10 причин чому Боді-Хелп активний кисень

10 причин чому Боді-Хелп активний кисень
Боді-Хелп активний кисень - це засіб що має безліч причин, щоб мати його в дома. Десять основних причин наведено в нашій статті

Перша причина і сама основна - це його знеболювальні властивості. Боді-Хелп активний кисень застосовується при будь-яких болях в м'язах - незначних травмах, розтягах, запаленні, спазмах, після тренувань в спортивному залі. Боді-Хелп дуже швидко знімає біль та запальні процеси. Використовуючи даний засіб в домашніх умовах Ви швидко забудете про біль.

Друга причина – спазмолітичні властивості. Боді-Хелп активний кисень завдяки своєму складу має сильні спазмолітині властивості. Він знімає напруження з спазмованих м’язів, надає їм еластичності та повертає рухливість. Якщо у вас сильний спазм чи судороги в кінцівках, Ви можете негайно використовувати Боді-Хелп і швидко отримати результат. З Боді-Хелп активний кисень спазми не страшні.

Третя причина – склад, що не шкодить здоров’ю. До складу Боді-Хелп входить ментол натуральний, перекис водню, та вазелінове масло. Всі ці компоненти ні в якому разі не шкодять здоров’ю. Вони не впливають на ЖКТ, не мають побічних ефектів з нервовою системою. Навпаки правильно підібрана концентрація цих речовин забезпечує позитивний вплив на весь організм в цілому. Так пошкоджені м’язи швидко відновлюються, запальні процеси зменшуються, тканини збагачуються киснем, покращується кровообіг, нормалізується тиск, зменшується нервове напруження, покращується сон.

Четверта причина – структура Боді-Хелп – вільна емульсія. Боді-Хелп активний кисень це двошарова емульсія, що не містить в складі емульгаторів і стабілізаторів. Це забезпечує дуже швидке проникнення в тканини, не забиває пори шкіри. При збовтуванні перед застосуванням молекули масла зв’язують молекули активних речовин і швидко доставляють їх в місце болю чи спазму. Завдяки цьому ефективна дія досягається за максимально короткий проміжок часу.

П’ята причина - запах. Боді-Хелп активний кисень має легкий ментоловий запах, який дуже швидко вивітрюється. Використовуючи препарат в дома чи на роботі Ви не будете докучати близьким чи колегам різким запахом препарату. Вже за 5-7 хвилин його майже не чути. Одяг також не тримає запах препарату.

Шоста причина – зручність застосування в домашніх умовах, на роботі чи в спортивному залі. Для використання Боді-Хелп в домашніх умовах потрібно просто збовтати флакон з двошаровою рідиною препарату, налити трохи на руку і втерти в місце болю чи спазму. Боді-Хелп дуже добре втирається, і не дивлячись на маслянисту структуру, не залишає жирних плям на одязі та постільній білизні. Це дозволяє використовувати його в будь-який час доби без обмежень. Не потрібно терпіти біль до вечора. З Боді-Хелп активний кисень Ви можете його усунути як тільки він почався.

Сьома причина   - використання для масажу, як масажного засобу. Боді-Хелп активний кисень може використовуватися в домашніх умовах для самомасажу, в салонах краси для оздоровчого, загального масажу, для масажу кінцівок, для масажу шийно-грудного відділу, для спортивного масажу як в салонах так і в спортивних залах.

Восьма причина – економічність. Завдяки своїй консистенції та складові достатньо невеликої кількості Боді-Хелп нанести на больову ділянку, щоб відчути його ефективність. Тому 50мл вистачить досить на довго.

Дев’ята причина – ціна. Просто супер. Доступно всім. Дешевше аналогів.

Десята причина – універсальність засобу. Як Ви бачите з вище описаного Боді-Хелп активний кисень досить універсальний засіб. Самі різні причини застосування - різні травми, розтяги , застуджені м’язи, спазми, звичайні болі в м’язах. Використання як в домашніх умовах, на роботі і в спортивному залі. А також Ви можете йти до свого масажиста і робити масаж з Боді-Хелп. Економічність та помірна вартість, що може задовольнити навіть людей з незначним достатком.

Замовляйте і використовуйте Боді-Хелп активний кисень. Це надійний засіб при болю та травмах для Вас і Вашої родини. Надіємось, що дана інформація була для Вас корисно. Тисніть Лайк та залишайте коментарі, задавайте питання. Будемо раді допомогти Вам.