Цікаве

Корінь живокосту - факти про які мало хто знає

Корінь живокосту - факти про які мало хто знає
Живокіст лікарський - це цілюща рослина, яка завжди дуже високо цінувалася травниками. З його допомогою можна було швидко зростити навіть найважчі переломи або допомогти при суглобових захворюваннях.
Завдяки протизапальним, антисептичним та знеболювальним властивостям живокосту його використовують не тільки зовнішньо у вигляді мазей і компресів, а й приймають всередину при простудних захворюваннях, туберкульозі і ураженнях органів травлення.
Живокіст містить дубильні речовини, що володіють протизапальною і антимікробною дією, смоли, крохмаль, холін, слиз, сахара та інші корисні речовини. Завдяки такому складу, настої і мазі живокосту мають знеболювальну, протизапальну, кровоспинну, спазмолітичну, обволікаючу і тонізуючу дію.
Лікування грижі хребта живокостом. Використання засобів що містять в своєму складі живокіст сприяє тому, що зникає біль і частково відновлюється пошкоджений хрящ. Такі засоби допомагають впоратися із запальними процесами різної етіології; підсилюють процеси регенерації в тканинах; мають знеболюючий ефект; знижують тяжкість кровотеч. Застосовуючи живокіст при грижах хребта, можна значно зменшити біль під час загострення захворювання і частково відновити пошкоджений хрящ. 
Такий вплив на міжхребцеві диски пояснюється комплексом корисних речовин, що містяться в рослині: 
Алантоїн. Ця речовина є основним складовим живокосту. Своїм впливом на людський організм вона запускає відновлювальні процеси в тканинах. 
Розмаринова кислота. Під дією цієї кислоти зменшується запалення, розсмоктуються набряки і зникає больовий синдром. 
Вітаміни B і E, що забезпечують антиоксидантну дію рослини на тканини і перешкоджають розвитку деструктивних процесів.
Живокіст - одна з найпопулярніших рослин, що лікує суглоби. Він зцілює, стимулює регенерацію кісткової, хрящової тканини, усуває запалення суглобів.
Живокіст містить алантоїн, речовина, яка має сильну протизапальну і протимікробну дію, і, найголовніше - прискорює регенерації клітин хрящів і кісток.
Для лікування суглобів живокостом найбільш часто використовують коріння рослини, які мають ранозагоювальні властивості, кровоспинні, протизапальні, спазмолітичні. Настоянка кореня живокосту вбиває більшість хвороботворних бактерій і вірусів, запобігає росту і розвитку пухлинних клітин.
Але завжди слід пам'ятати, що живокіст - отруйна рослина Через наявність токсинів засіб рекомендується використовувати тільки для захворювань кісток і суглобів (артрит, подагра, ревматизм, остеопороз, остеохондроз, попереково-крижовий радикуліт, кістковий туберкульоз) курсами по 10 днів і не більше 6 тижнів на рік.
Отже живокіст має сильні відновлювальні властивості для суглобів і хребта. Здатність сприяти регенерації тканин дозволяє використовувати його при різних травмах. Тому в Боді-Хелп живокіст використовується екстракт цього кореню, що в поєднанні з іншими компонентами сприяє більш швидкому процесу відновлення пошкоджених суглобів та між хребцевих дисків.
Сподіваємось, що інформація про живокіст була корисною для Вас. Якщо Вам сподобалось тисніть Лайк, залишайте коментарі, та задавайте питання. Будемо раді допомогти Вам. 
body-help.com.ua – ми піклуємось про здоров’я і красу вашого тіла.