Цікаве

Як допомагає грязь мулова сульфідна затоки Сиваш при міжхребцевих грижах

Як допомагає грязь мулова сульфідна затоки Сиваш при міжхребцевих грижах
В одній із наших статей ми розповідали, що таке міжхребцеві грижі, чому вони утворюються і що потрібно для їх лікування.

Отже для лікування протрузій і міжхребцевих гриж потрібно надходження корисних мінеральних та органічних речовин. Джерелом такого надходження може бути харчування, але такий процес дуже довгий і досягнення результату може відкластися на місяці і роки, при умові що людина буде дотримуватись дієти та вести правильний спосіб життя. Але ходити довгий час з болем в хребті і з спазмованими м’язами не дуже хочеться. Тому альтернативним способом лікування з надходженням великого комплексу поживних мінеральних та органічних речовин є бальнеологія (грязелікування).

Сьогодні ми розглянемо такий продукт, як  Грязь мулова сульфідна затоки Сиваш при міжхребцевих грижах та остеохондрозі (далі по тексту ЛГ).
Що це за продукт? ЛГ затоки Сиваш – мулова сульфідна грязь, що добувається в Херсонській області с. Григорівкав північно західній частині Сивашу. Так склалось географічно і природно, що родовище даної грязі багате не тільки мінеральними речовинами а й органічними комплексами, а також провітаміном А, що виділяє водорість Dunaliella salina. А також дана грязь має унікальну теплопровідність і лужний стан, що співпадає з лужністю всіх рідин нашого організму крім шлункового соку і сечі.
До основного мінерального складу ЛГ входять кальцій, калій, натрій і що найважливіше магній якого в 100гр міститься потрійна добова норма для нашого організму. А саме магній приймає участь в розподілі мінеральних речовин в клітинах і виведенні радіонуклідів. Лужність грязі яка співпадає з лужністю крові (рН-7,35) забезпечує швидку провідність всіх елементів, що потрапляють через шкіру в кров і надходження їх в максимальній кількості до м’язів та міжхребцевих дисків. Додавання в склад ЛГ масел ялівцю та евкаліпту, дозволяє набагато швидше зняти запалення, напруження в м’язах, покращити кровообіг, тим самим сприяє досягненню результату за більш короткий термін.
Велике значення має теплопровідність ЛГ Сиваш. Завдяки цій властивості ЛГ не потрібно нагрівати перед процедурою, що протипоказано при лікуванні міжхребцевих гриж чи протрузій. ЛГ наноситься на тіло кімнатної температури і накривається поліетиленовою плівкою та ковдрою чи одіялом. Така аплікація набирає тепло від тіла 36,6-36,80С не викликаючи глибокого прогріву тканин та міжхребцевих дисків.
Під час процедур всі поживні речовини з ЛГ через пори шкіри потрапляють в кров і розносяться по всьому тілу. Склад ЛГ настільки сильний що на одну процедуру достатньо приблизно 100гр. Дія грязі заклечається не тільки в збагаченні організму корисними речовинами, а й в покращенні кровообігу, лімфо току. ЛГ викликає місцеве подразнення тканин, що стимулює активну роботу внутрішніх органів. Наявність магнію сприяє покращенню прохідності судин. Також стимулюється імунітет організму в цілому. Під час процедур м’язові тканини розслаблюються, знімається спазм, зникає біль та запальний процес. Але іноді після 2-3 процедур в людей виникає загострення. Тоді лікування потрібно перервати на 2-3 дні зняти загострення препаратом Боді-Хелп і знову продовжити курс.
Курс лікування 10-12 процедур, потім потрібно зробити перерву 20-30 днів і ще раз повторити лікування. 
Як показує досвід для гриж чи протрузій до 1см достатньо зазвичай 2 курси лікування. Для гриж більших розмірів може знадобитись 3-4 курси.
Профілактичні курси можна проходити 1 раз на рік. 
Паралельно з грязелікуванням можна проводити масаж, фізпроцедури і займатись ЛФК.
Все лікування потрібно проводити під наглядом та консультацією спеціаліста.
Сподіваємось, що дана стаття допоможе зробити Вам правильний вибір під час лікування протрузій та гриж. Якщо Вам сподобалось тисніть Лайк , залишайте коментарі, та задавайте питання. Будемо раді допомогти Вам.
Нагадаємо, при замовленні на нашому сайті товарів для лікування міжхребцевих гриж та протрузій, консультації наших спеціалістів абсолютно безкоштовні!!!