Цікаве

Кінський кізяк при бронхо-легеневих захворюваннях. Перевірено віками! Підтверджено наукою!

Кінський кізяк при бронхо-легеневих захворюваннях.
Мова піде про унікальний засіб лікування, що використовувався з давніх-давен в народній медицині.

Кінський кізяк. Цей на перший погляд звичайний продукт життєдіяльності коней, що отримується в результаті ферментативної та мікробіологічної переробки трав і соломи кінським організмом. Має лужну реакцію володіє характерним запахом і консистенцією. З давніх часів використовується як лікарський засіб в народній медицині. Кінський гній дуже багатий фосфорною кислотою, калієм та азотом, а також містить дуже багато різних мінеральних і органічних сполук. Соком з кінського гною лікували різні захворювання опорно-рухового апарату, захворювання легенею, бронхів, шкірні та грибкові захворювання. В сільській місцевості використовували на печі для прогріву всього тіла.

Група дослідників з Інституту мікробіології (Цюріх) і університету Бонна виявили в кінському гної новий грибок. При спробі вирощувати його в лабораторних умовах спільно з іншими мікроорганізмами з'ясувалося, що грибок виділяє якусь речовину, що знищує деякі види бактерій. Цією речовиною виявився білок, названий копсін, що володіє дією класичних антибіотиків. Копсін відноситься до групи дефінзинів - речовин, що виробляються для захисту від інфекцій. Дослідники були вражені тим фактом, що копсін, що виділяється грибком вже мільйони років, зберігає свою антимікробну дію, тоді як багато недавно винайдені людиною антибіотиків вже стали нешкідливими через придбану бактеріями резистентність. Крім того, копсін відрізняється підвищеною стійкістю до високих температур і ферментів. Він залишається стабільним при 100 ° С протягом декількох годин, що зазвичай не властиво білкам. Механізм дії копсіна полягає в його здатності прикріплюватися до стінки бактерії, після чого вона вже не в змозі створювати нову стінку. Копсін згубно діє, в тому числі, на лістерії, що обіцяє застосування також в харчовій промисловості при виробництві продуктів без термічної обробки.

Взявши на озброєння народну медицину перевірену віками і теперішні дослідження виробники ТМ SIVASH поєднали лікувальні властивості сульфідної грязі озера Сиваш та соку кінського гною. І отримали унікальний в своєму роді продукт для лікування опорно-рухового апарату та бронхо-легеневих шляхів (простудні захворювання, бронхіти та наслідки запалення легенів).  

Спосіб застосування такого продукту в домашніх умовах дуже простий: Нанести грязь, підігріту на водяній бані або в поліетиленовому пакеті до температури 38-42 ° С, тонким шаром 1-2 мм, на необхідну ділянку тіла:
- при бронхіті і кашлі - на грудну клітку і міжлопаточну зону (як гірчичники);
- при радикуліті - на область попереку;
- при інших захворюваннях - на область больовий зони.
Зверху накрити целофановою плівкою і укутати. Тривалість процедури 30-40 хвилин при бронхіті і кашлі, 40-60 хвилин при радикуліті та інших захворюваннях. Після процедури грязь змити теплою водою без мила, або з використанням мила TM SIVASH, або витерти вологою губкою і протерти насухо. Процедури рекомендується застосовувати ввечері перед сном через день, або два дні поспіль, третій перерву. Курс лікування - 8-12 процедур.

В продукт додані квітковий ароматизатор, ефірні олії евкаліпту та ялівцю, що збільшують проникність корисних речовин, сприяють швидшому одужанню, а також нейтралізують запахи грязі і кізяку.
Продукт допомагає швидко одужати та посилити імунітет без використання антибіотиків та лікарських засобів.

Використовувати можна на початкових стадіях захворювання, або при хронічних захворюваннях.
На сьогодні такий продукт, як грязь затоки Сиваш з кінським кізяком вже активно сертифікована і продається в країнах Евросоюзу.

Сподіваємось, що інформація про Грязь мулову сульфідну лікувальна затоки Сиваш з витяжкою із кінського кізяку була корисною для Вас. Якщо Вам сподобалось тисніть Лайк, залишайте коментарі, та задавайте питання. Будемо раді допомогти Вам. 
body-help.com.ua – ми піклуємось про здоров’я і красу вашого тіла.