Цікаве

Міжхребцеві грижі та протрузії – операція чи лікування?

Міжхребцеві грижі та протрузії – операція чи лікування?
На сьогоднішній день одним із самих поширених захворювань хребта є протрузії і міжхребцеві грижі. 

Оголошення даного діагнозу іноді звучить як вирок до кінця життя залишитись інвалідом. 

В нашій статті ми спробуємо розібратись, що насправді приховується під цими назвами.

Почнемо з того, що організм людини зароджується з клітини. Він росте і розвивається завдяки утворенню нових клітин. Утворення і життєдіяльність клітин залежить від потрапляння поживних речовин в оболонку клітин таких як мінеральні речовини, органічні речовини, вітаміни, кисень, вода і ін.. Завдяки цьому наш організм живе, росте і розвивається.
Всі наші органи і тканини складаються з клітин, які мають властивості старіти і відмирати, а також утворюються нові. Інтенсивність цього процесу залежить від кількості поживних речовин, що надходять до клітин. 

Наведемо простий приклад. Коли Ви порізали палець - це звичайне механічне пошкодження тканини. З часом рана загоюється. Тобто на місці пошкоджених клітин утворюються нові молоді клітини. Так в цьому процесі проходить багато хімічних і фізіологічних реакцій, але якщо змащувати поріз засобом, що містить поживні речовини, то процес загоювання проходить в рази швидше. Тобто відновлення тканини на клітинному рівні пришвидшується в багато разів. І ніхто не біжить відрізати палець до хірурга. Що таке міжхребцевий диск. Це також частина нашого тіла, яка складається з клітин, які протягом життя також відмирають і відновлюються. Для нормального стану клітин в міжхребцевому диску потрібно надходження поживних речовин, кальцію, калію, вітамінів, кисню і багато іншого. 

Чому відбувається пошкодження міжхребцевих дисків, так звані протрузії чи грижі? 
1. Людина мало рухається – це призводить до порушення кровообігу і зменшує надходження поживних речовин в між хребцеві диски 
2. Харчування – не якісні продукти, які містять не достатню кількість мінеральних речовин та вітамінів, але містять велику кількість шкідливих речовин, які зжирають ресурс організму 
3. Не достатньо зручні стільці та матраци, а також виготовлені з неякісних матеріалів. що впливає на осанку і кровообіг в організмі 
4. Екологія – кількість викидів, радіація, забруднення навколишнього середовища, що також забирає ресурси організму вимиваючи мінеральні речовини з усіх тканин нашого організму.
І ще багато інших факторів про які можна довго розповідати.

Враховуючи все вище сказане можна зробити висновок. Протрузія чи грижа міжхребцевого диску – це звичайне механічне пошкодження тканини, клітини якої постраждали від недостатнього надходження потрібних мінеральних та органічних речовин і вітамінів. Отже для лікування даного захворювання потрібно створити такі умови, що вплинуть на процес відновлення клітин, тобто збільшити надходження потрібних корисних речовин. Це досягається бальнеологією (грязелікуванням), масажем, спортивними заняттями, плаванням, корегуванням харчування. 

Оперативне втручання при таких захворюваннях як міжхребцеві грижі не відновлює пошкоджений диск, а навпаки травмує тканини, що знаходяться поруч і провокує додаткові витрати ресурсу організму на відновлення інших тканин. Тому при даних захворюваннях краще лікуватись консервативними методами, щоб дати можливість організму використати весь свій потенціал на відновлення тканини міжхребцевого диску на клітинному рівні. 

Сподіваємось, що дана стаття допоможе зробити Вам правильний вибір під час лікування протрузій та гриж. Якщо Вам сподобалось тисніть Лайк , залишайте коментарі, та задавайте питання. Будемо раді допомогти Вам. 
Нагадаємо, при замовленні на нашому сайті товарів для лікування міжхребцевих гриж та протрузій, консультації наших спеціалістів абсолютно безкоштовні!!! 
body-help.com.ua – ми піклуємось про здоров’я і красу вашого тіла.