Цікаве

Реальний відгук про лікування міжхребцивих гриж

лікування міжхребцевих гриж в домашніх умовах
Реальний відгук.
Мене звати Валерій Петрович. Можливо мій відгук допоможе комусь з вас позбутися болю в спині та побороти діагноз міжхребцева грижа.
На протязі 4 років мене турбували сильні болі в попереку, тягнуло ногу, важко було ходити, а ще важче вставати з ліжка чи стільця. Інколи біль доходив до відчаю, і поради лікаря про операцію здавались єдиним виходом з становища. Але я знав, що таке операція по своїй двоюрідній сестрі. Це тимчасове полегшення на кілька років, а потім ускладнення. І жоден з лікарів не давав 100% гарантії, що все буде добре. Так 4 роки я тримався на протизапальних та знеболюючих препаратах. Кожні 3-4 місяці уколи та капельниці. Сотні пігулок (хондропротектори, вітаміни). Чесно кажучи спробував всі методи традиційної медицини. Масаж лікарі забороняли робити оскільки грижа між 4 та 5 поперековим хребцем була 1,5см. Під кінець четвертого року на ногу вже майже не ставав, ходити ставало все складніше, з’явилося оніміння. Лікуючий лікар сказав що тільки операція.
Але випадково я натрапив в Інтернеті на інформацію про рожеве озеро в Херсонській області і лікувальні грязі затоки Сиваш. Виявляється їх вже дуже давно використовують для лікування міжхребцевих гриж. В мені зажевріла надія, що можна обійтись без операції. І як ото утопаючий хватається за соломинку, я вирішив спробувати цілющу силу лікувальних грязей.
Я зателефонував за номером в Інтернеті,  розповів свою ситуацію, мені дали номер телефону консультанта реабілітолога Михайла Васильовича. Скажу відразу – толкова, розуміюча свою справу людина. Я відправив йому свої МРТ. Консультація була максимально інформативною. Весь період лікування я звертався до Михайла Васильовича і весь час отримував підтримку.
Вердикт був мінімум два курси лікування по 12 процедур з переривом в три тижні між курсами.
Мені відправили два комплекти на два курси лікування. Процедури не складні, є інструкція до використання, плюс консультації, що і за чим робити. Після перших трьох днів лікування пішло загострення. Біль посилився в ногу стало тягти ще більше. Михайло Васильович заспокоїв мене по телефону, сказав зробити 3 дні перерву та зняти запалення уколом. Через три дні біль став меншим і з кожною процедурою я став себе почувати краще. Вже після 12 процедур я ставав на ногу нормально, біль зник зовсім, але оніміння ще залишалось. Коли я починав другий курс лікування я вже міг нормально рухатись, біль пройшов зовсім і оніміння з’являлось час від часу. Після другого курсу лікування мені порадили поробити масаж і зайнятись ЛФК. Біль і оніміння пройшли повністю. Я став нормально рухатись, а саме головне спати без болю. Мій лікуючий лікар був просто в шоці і направив на МРТ за власний рахунок, тільки б подивитись, що відбулось з моєю грижею в 1,5см. Повторне МРТ показало на тому місці протрузію 1мм, яка вже не давила на нервові закінчення і не заважали рухатись, а між хребцевий диск , як сказав лікар, наче загоївся. Вже минуло більше 2 років, як я не згадую про болі в спині, живу повноцінним життям, займаюсь спортом (без силових вправ). Я дуже вдячний долі, що дала мені такий шанс обійтись без операції і вирішити свою проблему. Я вдячний людям, які доклали зусиль, для того, щоб я став на ноги. Я вірю в цілющу силу природи, що дарує нам здоров’я. Надіюсь моя історія врятує ще не одну людину, відсіє сумніви та допоможе зробити правильний вибір.
З повагою Валерій Петрович.