Цікаве

Активний кисень (пероксид водню) - невід'ємна частка нашого організму

Активний кисень (пероксид водню) - невід'ємна частка нашого організму
Пероксид водню, або просто перекис - це антибактеріальний засіб, який складається з води і кисню. Пероксид вважається абсолютно безпечним і натуральним антисептиком. Але у нього є й інші можливості для застосування. Складно знайти інший засіб, що має таку ж величезну кількість корисних властивостей як пероксид водню.
Вводячи в організм пероксид водню якого бракує, ми вводимо додаткове «пальне» для стимуляції атомарних процесів, що відбуваються в клітині, спонукаючи їх до початку роботи і захисту від різних факторів.
Активність атома кисню з негативним зарядом дуже висока, і він в першу чергу окисляє атоми елементів, не властивих даному організму. Вся патогенна флора як вогню боїться зустрічі з таким киснем, так як практично вона виникає при його дефіциті. Головне ж призначення атомарного кисню - це корекція резонансної частоти кожної клітини, розвиток нових, придушення старих і хворих клітин.
Пероксид водню є необхідним регуляторним механізмом при порушенні обмінних процесів в організмі, незалежно від їх природи, будь то порушення в серцево-судинній, дихальній, нервовій, ендокринній та інших системах. Різниця тільки в схемах лікування.
Так як пероксид водню знищує будь-яку патогенну мікрофлору, то його використовують при будь-яких вірусних інфекціях, грибкових захворюваннях, гнійних інфекціях, дисбактеріозі кишечника і такому грізному захворюванні, як кандидоз.
Особливо активний пероксид водню при будь-яких розладах серцево-судинної системи: захворюваннях судин головного мозку, периферичних судин (церебростенії, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера), при будь-яких патологічних проявах, що спостерігаються в області серця (стенокардія, ішемія, інфаркт, в тому числі і в гострий період), при варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, при ішемічному або геморагічному інсульті та ін.
Досить хороший ефект пероксид водню дає при інсулін-незалежному діабеті і показує позитивну динаміку при інсулін-залежному діабеті.
Одна з найважливіших властивостей пероксиду водню – знеболювальна. При втиранні речовин з вмістом пероксиду водню в місця болі і спазмів, в тканинах виділяється активний кисень, що сприяє розслабленню зажатих м’язів, а також нормалізації кровообігу. Така дія сприяє усуненню причини болю – спазму, а також нормалізує обмінні процеси в тканинах, що приводить до швидкої регенерації пошкоджених волокон і насичення їх киснем та іншими поживними речовинами.  
Оскільки пероксид водню приймає активну участь в окислювально-відновних процесах тканин, його також можна застосовувати в косметології, а саме при боротьбі з целлюлітом. При втиранні препаратів з пероксидом водню в тіло при целлюліті проходить швидке окислення старих жирових клітин, що призводить до їх розпаду і швидшого виведення з організму. Завдяки здатності чистити організм від зашлакованості  пероксид також добре справляється з різними застоями в судинах та лімфотоках.
Пероксид водню використовується в продукції «Боді-Хелп активний кисень», «Боді-Хелп живокіст», "Боді-Хелп з прополісом та бішофітом", в лосьйоні Боді-Хелп та «Боді-Хелп струнка фігура». Застосування даних препаратів в домашніх умовах а також для проведення процедур масажу сприяє потраплянню в організм атомарного кисню, що забезпечує позитивний вплив на весь організм в цілому, стимулює захисні функції організму, нормалізує обмінні процеси, регулює серцево-судинні процеси, позбавляє втоми, депресії, забезпечує здоровий вигляд шкіри і тіла, а також покращує роботу всіх внутрішніх органів.
Сподіваємось, що інформація про перекис водню була корисною для Вас. Якщо Вам сподобалось тисніть Лайк, залишайте коментарі, та задавайте питання. Будемо раді допомогти Вам. 
body-help.com.ua – ми піклуємось про здоров’я і красу вашого тіла.